English  Nederlands  Deutsch  Czech  Hungary  Poland  Portugues  Romania  Spain 
Vítejte
Dopuruceni
Schema lekarske pece
Prehled produktu
Contact
 
LЛk proti KokcidiСze
Combinatia Dezinfectie Totala
Multivitaminy
LЛk proti Streptokoku bovis a E-coli
LЛk proti Trichomoniаze
LЛk proti Salmoneloze Paratyf
LЛk proti OrnitСze chlamydiСza, psitakСza
Potravinový doplneЯk
LЛk proti hl’stuыm
Injekce proti Ornitozem chlamydiСza, psitakСza
 
  Only Export!
 
Vítejte
 

Tato brožura je určena všem chovatelům holubů a má za cíl seznámit je s medicínským programem zpracovaným firmou Dr. van der Sluis Pharma.

Doktor Hans van der Sluis se věnuje chovu holubů již  50 let.  Většinu času tráví   péčí o poštovní holuby,  které úspěšně připravuje na  různé národní i mezinárodní soutěže a závody. Mezi jeho největší úspěchy patří 5. místo v závodu  International  Barcelona a  mnohokrát   také  zvítězil v soutěži National Long Distance Races. Svou pozornost upírá nejen k  péči o zdravotní stav holubů,  ale  také k přípravě a vývoji léků a vitamínů pro ně.  Doktor van der Sluis  vytváří vlastní receptury těchto medikamentů a  je zároveň majitelem vlastní  linie těchto léčebných preparátů. Je  také zakladatelem velké holubí  kliniky, kde provádí mimo jiné operace a vakcinace holubů a i jinak  zde všestranně léčí nemoci holubů. Na klinice provádí různá parazitologická vyšetření a další  různé testy na základě kterých určuje způsoby léčby a medikace či prevence v daných případech.

 


Doktor Hans van der Sluis je uznávaným odborníkem a poskytuje rady a odbornou pomoc nejen v Holandsku ale i v zahraničí. Stal se nástupcem doktora  J.W.E.Stama ve funkci  veterinárního poradce Holandské holubářské organizace (NPO). Společně napsali  knihu o onemocněních holubů.   Stal se také hlavním veterinářem v chovných holubnících Eierkamp. Práce v chovné stanici Eierkamp a  láska k holubům vedla k začátkům lékařského programu International van den Sluis. Posledních 30 let je doktor van der Sluis také inspektorem

(hodnotitelem a veterinářem) na výstavách holubů.