English  Nederlands  Deutsch  Russia  Czech  Hungary  Poland  Portugues  Romania  Spain 
Vítejte
Dopuruceni
Schema lekarske pece
Prehled produktu
Contact
 
LЛk proti KokcidiСze
Combinatia Dezinfectie Totala
Multivitaminy
LЛk proti Streptokoku bovis a E-coli
LЛk proti Trichomoniаze
LЛk proti Salmoneloze Paratyf
LЛk proti OrnitСze chlamydiСza, psitakСza
Potravinový doplneЯk
LЛk proti hl’stuыm
Injekce proti Ornitozem chlamydiСza, psitakСza
 
  Only Export!
 
Přehled produktů
 

{

Test!

}

LЛk proti Streptokoku bovis a E-coli
 
LЛk proti Streptokoku bovis a E-coli
 

Příznaky:
Typickým  symptomem bývá náhlá smrt na hnízdě mladých holubů, ale  i starých  jedinců.  Často  nacházíme v této  souvislosti zelený, hlenovitý a napěněný  trus. Dalším příznakem je nadměrná produkce moči, nechutenství, dýchací potíže  a nadmuté břicho. Někteří z nemocných holubů  kulhají  nebo jen s obtížemi létají. Charakteristickým  jevem  je neschopnost takového holuba nalétnout do budníku. U  nemocných  zvířat je často charakteristickým znakem výrazný  úbytek prsního  svalu  v důsledku odumírání svalové  tkáně.

Dávkování:
1/2 odměrky na 1 litr po dobu 10 dní

Způsob podání:
1/2 odměrky  přípravku rozmíchejte do 1 litru pitné vody  ( dvacet holubů spotřebuje v průměru 1 litr vody za 1den.) Tento poměr upravujte s ohledem na počet Vašich holubů. Na další den připravte roztok nový.  Lék podávejte  po dobu 10 dnů.

Upozornění  E-coli:
Mladí holubi  jsou schopni se vyrovnat se stresovou situací, jako je  např. vakcinace nebo odstavení a pod. nejdříve do dvou dnů. Jenom zdravá holoubata mohou být očkována. Nejlepší čas pro očkování je mezi 4. a 5. týdnem. Jestliže jsou problémy s nemocným holoubětem nikdy ho nezavírejte do tmy. Po skončení léčby přípravkem Streptococ-colic cur podávejte ještě dva dny  multivitamíny.

Only Export!