English  Nederlands  Deutsch  Russia  Czech  Hungary  Poland  Portugues  Romania  Spain 
Vítejte
Dopuruceni
Schema lekarske pece
Prehled produktu
Contact
 
LЛk proti KokcidiСze
Combinatia Dezinfectie Totala
Multivitaminy
LЛk proti Streptokoku bovis a E-coli
LЛk proti Trichomoniаze
LЛk proti Salmoneloze Paratyf
LЛk proti OrnitСze chlamydiСza, psitakСza
Potravinový doplneЯk
LЛk proti hl’stuыm
Injekce proti Ornitozem chlamydiСza, psitakСza
 
  Only Export!
 
Přehled produktů
 

LЛk proti Streptokoku bovis a E-coli
 
LЛk proti Streptokoku bovis a E-coli
 

Příznaky:
Typickým  symptomem bývá náhlá smrt na hnízdě mladých holubů, ale  i starých  jedinců.  Často  nacházíme v této  souvislosti zelený, hlenovitý a napěněný  trus. Dalším příznakem je nadměrná produkce moči, nechutenství, dýchací potíže  a nadmuté břicho. Někteří z nemocných holubů  kulhají  nebo jen s obtížemi létají. Charakteristickým  jevem  je neschopnost takového holuba nalétnout do budníku. U  nemocných  zvířat je často charakteristickým znakem výrazný  úbytek prsního  svalu  v důsledku odumírání svalové  tkáně.

Dávkování:
1/2 odměrky na 1 litr po dobu 10 dní

Způsob podání:
1/2 odměrky  přípravku rozmíchejte do 1 litru pitné vody  ( dvacet holubů spotřebuje v průměru 1 litr vody za 1den.) Tento poměr upravujte s ohledem na počet Vašich holubů. Na další den připravte roztok nový.  Lék podávejte  po dobu 10 dnů.

Upozornění  E-coli:
Mladí holubi  jsou schopni se vyrovnat se stresovou situací, jako je  např. vakcinace nebo odstavení a pod. nejdříve do dvou dnů. Jenom zdravá holoubata mohou být očkována. Nejlepší čas pro očkování je mezi 4. a 5. týdnem. Jestliže jsou problémy s nemocným holoubětem nikdy ho nezavírejte do tmy. Po skončení léčby přípravkem Streptococ-colic cur podávejte ještě dva dny  multivitamíny.

Only Export!